Предмет: Физика,
автор: olai2702
дам 20б за задачу
Задача: Маса тіла 7т. Швидкість 120 км/хв.знайти кінетичну енергію.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ
Переведем в систему Си
7 т= 7000 кг
120 км/хв = 2000 м/с
Решение
Е=mv^2/2
7000*2000/2=7000000Дж
Ответ:7000000Дж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 1321324343
Предмет: Українська мова,
автор: незнайкомал
Предмет: Английский язык,
автор: Амина10612
Предмет: Русский язык,
автор: tumakovatoma