Предмет: Физика,
автор: daniellavajdic
Електричне поле складається з двох провідників по 4 Ом з'єднаних послідовно та трьох провідників по 2 Ом з'єднаних паралельно. Який загальний опір електричного поля?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
8.67 Om
Пояснення:
R1+R2⇒4+4=8(Om) три паралельно, R3 R4 R5 по 2 Ом, загаьний опір цієї групи буде R/3⇒2/3=0.67Om
загальний опір кола буде: R12+R345⇒8+0.67=8.67(Om)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Liliy1231
Предмет: Окружающий мир,
автор: Аноним
Предмет: Технология,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: vkravcov281