Предмет: Химия,
автор: QnoLQ
Обчисліть кількість речовини купрум(II) сульфату, що міститься в його розчинi масою 120 г iз масовою часткою солі 4 %.
Ответы
Автор ответа:
6
Ответ:
0.03 моль
Объяснение:
m купрум(ІІ) сульфату=4%×120 г/100%=4.8 г
V=m/M=4.8 г/160 г/моль=0.03 моль
kn020885:
а откуда 160 грам?
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: FL4P
Предмет: Русский язык,
автор: VseZnajka2008
Предмет: Русский язык,
автор: lololo63
Предмет: Биология,
автор: nickjeck