Предмет: Физика,
автор: shkoliar28
Лампочку кишенькового ліхтарика що має опір 1,6 кОм під’єднали до батареї
напругою 4В. Яка сила струму протікає через спіраль лампочки?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
I = U/R = 4/1600 = 1/400= 0.0025 А
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: четвертый1
Предмет: Русский язык,
автор: айко28
Предмет: Русский язык,
автор: ILOVEJEFFTHEKILLER
Предмет: Русский язык,
автор: fox1807811
Предмет: Биология,
автор: sevakornev