Предмет: Физика,
автор: calcalkonikita99
Яка сила діє на менший поршень гідравлічного преса, площею 5 см2 , якщо більший поршень, площею 0,5м2 подіяв на тіло, що стискають з силою 12кН?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
5 см2 = 0,0005м2
0,5/0,0005 м2 =1000
12 000 Н /1000 = 12 Н
Автор ответа:
0
Відповідь: нет
Дано:
m=0,15кг
V=300м/с
----------------
Ек-?
Ек=mV²/2=0,15*300²/2=6750Дж
Нет, не может, так как его кинетическая энергия меньше 8 кДж, необходимых для пробивания брони
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: ТинаПопуляр
Предмет: Окружающий мир,
автор: Юльчик1002
Предмет: Русский язык,
автор: goitanpa
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: ddd1333g