Предмет: Физика, автор: SkY1Ng

Який час повинен працювати електродвигун, щоб при потужності 250 Вт виконати роботу 1 кВт •год? Втрати енергії в електродвигуні не враховувати.

Ответы

Автор ответа: tgaenko
1

Ответ:

4 год

Объяснение:

1 кВт * год = 1000 * 3600 = 3600 000 Дж

час = работу подiлити на потужнiсть.

3600000 : 250 = 14 400 с = 240 хв = 4 год

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: chebickinegor