Предмет: Математика, автор: RuslaN9988

Придбали 2 кг печива Мальвіна і 4 кг печива Буратіно. 1 кг печива Буратіно коштує 75 грн. Скільки коштує 1 кг печива Мальвіна, якщо в середньому 1 кг придбаного печива коштує 78 грн?

Ответы

Автор ответа: kobihnoarina
8

Ответ:

рівнянням: (х+75):2=78

х+75=78×2

х+75=156

х=156-76

х=81

Відповідь:81

Пошаговое объяснение:

по діях: 1)78×2=156(грн)-сума за один кілограм печива "Мальвіна" та один кілограм печива "Буратіно"

2)156-75=81(грн)-за один кілограм печива "Мальвіна"

Відповідь:81 грн


YRter: нигер
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: ZlouPryanik