Предмет: Физика,
автор: oleksandrpolisko240
Визначте масу тіла, що рухається вздовж осі Ох під дією сили модуль якої становить 25 Н
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
F = 400 H
V(t)=4+5t.
найдем ускорение тела
a=(V-Vo) / t
пусть t=1 с
Vo= 4 м/с
V=4+5*1=9 м/с
a = м/c^2
сила равна
F=m*a
m=F/a=400 / 5 = 80 кГ
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: zajac1977
Предмет: Русский язык,
автор: tafratova22
Предмет: Русский язык,
автор: igorkogedub
Предмет: Алгебра,
автор: saharochek15
Предмет: Русский язык,
автор: vika163363