Предмет: Физика,
автор: stegerandarina
БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ ДУЖЕ СРОЧНО КОНТРОЛЬНА РОБОТА
Який тиск на грунт чинить автомобіль масою 4,5 т, що має площу коліс 250 см2 (запишіть результат у вигляді p=10000 Па)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
2) Дано:
m = 4,5 т=4500 кг;
S' = 250 см² = 0,025 м²;
g = 10 м/с².
p — ?
_______________________________
p = F/S;
F = mg;
S = 4S' (так як автомобіль спирається чотирьма колесами).
p = (mg)/(4S').
p = (4500*10)/(4*0,025) = 45000/0,1 = 450000 (Па)
Відповідь: 450000 Па
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: People007
Предмет: Русский язык,
автор: лизочка76
Предмет: История,
автор: 18273727362