Предмет: Химия,
автор: vlako777
який об'єм водню можна отримати при взаємодії 25 г ферму, що містить 3% домішок з надлишком хлоридної кислоти
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано: розв'язання
m(Fe)=14.4г 1) 100%-14.4г
W(дом.)=10% 10%-Хг
HCl 10*14.4
V(H2)=? Х= 100 =1.44г
2) 14.4-1.44=12.96(чис.реч)
12.96г Хл
Fe + HCl = FeCl2 + H2
56г 22.4л
3) 12.96*22.4
Х= 56 =5л
Відповідь: 5л
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: артём0512
Предмет: Окружающий мир,
автор: ycropik23
Предмет: Математика,
автор: DarHaris
Предмет: Химия,
автор: 598292