Предмет: Физика,
автор: schoolb960
12. Визначте тиск рідини на дно посудини, якщо в неї налін шар гліцерину висотою 5 см. Густина гліцерину 1260 кг м.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь: 630 Па
Пояснення:
h=5 см= 0,05м р=ρgh
g= 10 Н/кг р=1260·10·0,05=630 Па
ρ=1260 кг/м³
----------------------
p - ?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 06070809010
Предмет: Русский язык,
автор: mrilnazka
Предмет: Русский язык,
автор: Алёнаliss
Предмет: Геометрия,
автор: Никита256366
Предмет: Математика,
автор: daryajones94