Предмет: Физика,
автор: anna06077
ЧОМУ ДОРІВНЮЄ ВИКОНАНА РОБОТА ПРОТЯГОМ 20 С ЯКЩО ПОТУЖНІСТЬ ПІД ЧАС ЇЇ ВИКЛНАННЯ СТАНОВИТЬ 160 ВТ
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь: 3,2 кДж
Пояснення:
t= 20 с P=А/t. звідки
P=160 Вт А=Р·t
------------------- А= 160·20=3200 Дж
А -?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: AlinaAlina6666666
Предмет: Английский язык,
автор: irina12091
Предмет: Русский язык,
автор: ramil37
Предмет: Литература,
автор: kuря
Предмет: Английский язык,
автор: garda2005