Предмет: Физика,
автор: taras2881
Даю 30 балів!
Велосипедист масою 70 кг рухається зі швидкістю 36 км/год відносно дороги. Визначте імпульс велосипедиста відносно дороги
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь: 700 (кг·м)/с
Пояснення:
m= 70 кг р=m·v
v=36 км/год =10 м/с р=70·10= 700 (кг·м)/с
----------------
p -?
taras2881:
Дякую
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Полинка09032006
Предмет: Русский язык,
автор: barsik1522
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Артур266
Предмет: Математика,
автор: NikitaEnder
Предмет: Алгебра,
автор: indyc