Предмет: Химия, автор: polinaDvoinova1223

Укажи кількість речовини магній гідроксиду Mg(OH)2, масою 696 г.


Відповідь запиши цілим числом. Наприклад: 12.

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
0

Объяснение:

Молярна маса Mg(OH)2 це 24+(16+1)×2=58 г/моль

n(Mg(OH)2)=m÷M= 696÷58=12 моль

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kairova06