Предмет: Химия,
автор: cuca6134
Амоніак об'ємом 20 літрів розчинили у воді масою 400 грамів. Визначити масову частку амоніаку у розчині.
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
NH3 + H2O = NH3•H20
n(NH3) = V÷Vm= 20 ÷ 22.4 = 0.89
m(NH3) = n•M = 0.89 • 17 = 15.13
mрозч = m(H2O)+ m(NH3) =400 +15.13=415.13
w(NH3) = m(NH3) •100% ÷ mрозч = 15.13•100%÷415.13= 3.6%
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: Анна22001166
Предмет: Английский язык,
автор: вероника757
Предмет: Русский язык,
автор: komissar1809
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: sharaspanova