Предмет: Физика,
автор: nadzitatil
На якій висоті над поверхнею землі літак масою 30 т
має потенціальну енергію 90 МДж?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Е = mgh
h = E/mg = 90 000 000/ 30 000 *10 = 90 000 000/ 300 000 = 900/3 =300 м
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: лена6052
Предмет: Русский язык,
автор: иван815
Предмет: Другие предметы,
автор: кирилл944
Предмет: Математика,
автор: ademamm
Предмет: Физика,
автор: AmirHan18