Предмет: Химия, автор: springtrapzlp

Яка кількість речовини калій гідроксиду утворюється під час реакції 5 моль калій оксиду з достатньою кількістю води?

Ответы

Автор ответа: alinamackevic14
1

Объяснение:

K2O+H2O=2KOH

5 моль х

1 2

х=10 моль

m=V×M

M(KOH)=39+16+1=56 г/моль

m=10 моль×56 г/моль=560 г калій гідроксиду.


springtrapzlp: Супер
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Помогатор121
Предмет: Русский язык, автор: Аноним