Предмет: Химия,
автор: springtrapzlp
Яка маса сірчистого газу прореагує з 35 г Магній оксиду?
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m(MgO)=35 г
Найти:
m(SO2)-?
Решение:
SO2+MgO=MgSO3
n(MgO)=m/M=35 г:40 г/моль=0,875 моль
M(MgO)=24+16=40 г/моль
n(MgO)=n(SO2)= 0,875 моль
m(SO2)=n*M=0,875 моль*64 г/моль=56 г
M(SO2)=32+16*2=64 г/моль
Ответ: m(SO2)= 56 г
springtrapzlp:
Спасибі
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: яна1317
Предмет: Русский язык,
автор: malunov
Предмет: Русский язык,
автор: мак136
Предмет: Українська мова,
автор: slogniakyoutube