Предмет: Химия, автор: sharunv

Задачі: 1) До розчину солі масою 500 гз масовою часткою солі 20% додали 20 г солі. Якою буде масова частка утвореного розчину? 2) До розчину солі масою 300 гз масовою часткою солі 15% додали 200 г води. Розрахуйте масову частку утвореного розчину.​

Ответы

Автор ответа: popovamasha1975
2

Дано:

m(розч)-500г

w-20%

m(солі)-20г

Знайти:

w2-?

Розв'язок:

1)500×20/100=100г

2)100+20=120г

3)120/500×100%=24%

Відповідь:24%

2) Задача

Дано:

m(розч)-30

w-15%

m(H2O)-200г.

Знайти:

w-?

Розв'язання:

1)300×15/100=45г

2)300+200=500г

3)45/500×100%=9%

Відповідь:9%

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: artemkhakimov123
Предмет: Русский язык, автор: lian4
Предмет: Математика, автор: Аноним