Предмет: Химия,
автор: nikapavlenko27
даноV(H2O)=24г m(солі)=1г Знайти W(розчину)
срочно
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
якщо ти мала на увазі що маса H2O 24г, то
w=1/(24+1)*100%=4%
просто в умові записано об'єм, а він вимірюється в літрах
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: вайк
Предмет: Русский язык,
автор: tanyushka89
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Другие предметы,
автор: dianapalcsik
Предмет: Математика,
автор: Ainnna