Предмет: Физика, автор: nastasia2022

Під час електролізу, де електролітом був розчин нітрату срібла, на катоді виділилось 25г срібла. Скільки часу тривав електроліз якщо сила струму була незміна, і дорівнювала 0,5 А?.

Ответы

Автор ответа: mathkot
64

Ответ:

Электролиз длился приблизительно 44 643 c

Объяснение:

Дано:

m = 0,025 кг

I = 0,5 А

k = 1,12 \cdot 10^{-6} кг/Кл

Найти:

t \ - \ ?

-------------------------------------

Решение:

\boxed{m = kIt} - закон Фарадея

t = \dfrac{m}{kI}

t = (0,025 кг) / (0,5 А * 1,12 \cdot 10^{-6} кг/Кл) ≈ 44 643 c

Ответ: t \approx 44 643 c.


orestyakobchuk: має вийти відповідь 12,4год,не правильно зроблена задача
danilqr525: ну так
danilqr525: 44643 секунд це 12.4008 Годин
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: viktoria142713