Предмет: Физика, автор: Аноним

Яка виштовхувальна сила діє на тіло
об’ємом 0,1 м3 занурене у морську воду ?
2. Алюмінієву деталь розмірами
30×30×15 см занурюють в олію.
Визначить яка виштовхувальна сила діє
на неї ?
3. На тіло об’ємом 0,002 м3 діє
виштовхувальна сила 0,016 кН.
Обчисліть густину рідини, в яку занурене
тіло, та масу тіла, якщо воно плаває
усередині рідини.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
2

Ответ: 1кН; 128,25Н; 1,6кг; 800кг/м³

Объяснение:

Дано:

V=0,1м³

ρ=1030кг/м³

g=10Н/кг

--------------

Fa-?

Fa=ρgV=1000*10*0,1=1000Н=1кН

Дано:

а=30см=0,3м

в=30см=0,3м

с=15см=0,15м

ρ=920кг/м³

g=10Н/кг

--------------

Fa-?

Fa=ρgV=ρgавс=950*10*0,3*0,3*0,15=128,25Н

Дано:

V=0,002м³

Fa=0,016кН=16Н

-------------------

m-?; ρ-?

Если тело плавает посредине жидкости, то:

Fa=Fт

m=Fт/g=16/10=1,6кг

Fa=ρgV

ρ=Fa/(gV)=16/(10*0,002)=800кг/м³

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: DashaF29