Предмет: Физика, автор: Anet2200

Срочно!!!! Пожалуйста!!!очень нужна помощь!!!!
Визначте густину ідеального газу, який перебуває під тиском 150 кПа, якщо середня квадратична швидкість руху його молекул 350 м/с. (дано та розв’язок бажано)

Ответы

Автор ответа: ninjazhanibek
1

p=150 кПа=150*10³ Па

v=350 м/с

ρ-?

Рівняння ідеального газу

p=nm₀v²/3=ρv²/3

ρ=3p/v²=3×150*10³÷(350м/с)²=3,7 кг/м³

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: дана281
Предмет: Русский язык, автор: Мирослава876