Предмет: Физика, автор: BogdanHaumik16

Даю 60 БАЛЛОВ
Визначити опір с довжину нікелінового провідника, який має масу m =0,088кг і переріз S=0,5мм↑2. Густина нікелену D = 8 800 кг\м↑3, потомий опіp ρ=4.2×10↑-7 Ом.
С полным ответом.

Ответы

Автор ответа: ninjazhanibek
1

m=0.088 кг

S=0.5 мм²=5*10⁻⁷ м²

D=8800 кг/м³

ρ=4,2*10⁻⁷ Ом*м

L,R-?

Знайдемо об'єм опіру

V=m/D=0.088 кг/м³÷8800 кг/м³=10⁻⁵ м

Тоді довжина буде

L=V/S=10⁻⁵ м÷(5*10⁻⁷ м²)=20 м

Опір буде

R=ρL/S=4,2*10⁻⁷ Ом*м×20 м÷(5*10⁻⁷ м²)=16,8 Ом

Похожие вопросы