Предмет: Химия, автор: asahutko22

Обчисліть масу розчину в грамах для приготування якого використали:воду об'ємом 0,08 л і калій хлорид КСІ масою 20 г

Ответы

Автор ответа: xixixiqqqq
0
Дано:
V(H2O)=0,08 л
m(KCl)=20 г
———————————
m(р-ну)-?
m(H2O)= V(H2O) × p = 0,08 × 1= 0,08 г
m(р-ну)=m(KCl) + m(H2O) = 20+0,08= 20,08 г

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Эльхан1111
Предмет: Русский язык, автор: аяу16
Предмет: Математика, автор: megaMozgiI