Предмет: Физика, автор: xjawug

З вікна на висоті бм від повехнi Землi, горизонтально кидають тіло з швидкістю 4м/с. На якій відстані впаде тiло вiд будинку, знайдіть переміщення тiла?​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 1,1с; 4,4м; 7,44м;

Объяснение:

Дано:

h=6м

V=4м/с

g=10Н/кг

--------------

t-?; L-?; S-?

h=gt²/2

t=√(2h/g)=√(2*6/10)=1,1с

L=Vt=4*1,1=4,4м

S=√(L²+h²)=√(4,4²+6²)=7,44м

Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: елена819
Предмет: Английский язык, автор: alinsavkoh90