Предмет: Физика, автор: nikolaenkoolena539

Порошина масою 10 мг
знаходиться у рівновазі в
однорідному електричному
полі між пластинами з
різницею потенціалів 6 кВ.
Знайти заряд порошини,
якщо відстань між
пластинами 6 см.

Будь-ласка, пишіть з дано, дякую!!!Даю 40 б

Ответы

Автор ответа: fatt52
5

Ответ:

1 нКл

Объяснение:

m=10*10⁻⁶ кг    U=6*10³ B     d=0.06 м     q=?

===

E=F/q=U/d

F=m*g

q=m*g*d/U=10*10⁻⁶*10*0.06/(6*10³)=10⁻⁹ Кл

=============================

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: юля2240