Предмет: Физика,
автор: bunnyfubar
Визначте опір ділянки, по якій протікає струм 750 мА, якщо до неї прикладена напруга 15 В.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
20 Ом
Объяснение:
I=0.75 A U=15 B R=?
===
R=U/I=15/0.75=20 Ом
====================
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: андрей1687
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: 98765432168
Предмет: Литература,
автор: prokopovvovochka