Предмет: Математика,
автор: tk04a939
За 1,4 кг цукерок заплатили 34,3 грн. Скільки треба заплатити за 2,5 кг таких цукерок?
Ответы
Автор ответа:
2
1)34,3÷1,4=24,5 (грн)
2)24,5×2,5=61,25 (грн) будуть коштувати 2,5 кг таких цукерок.
Відповідь:61,25 грн.
2)24,5×2,5=61,25 (грн) будуть коштувати 2,5 кг таких цукерок.
Відповідь:61,25 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Sanchousplay88
Предмет: Українська мова,
автор: Ритуля36
Предмет: Английский язык,
автор: maksataruzhan
Предмет: Геометрия,
автор: xuhahafav
Предмет: Литература,
автор: nastyavahitova