Предмет: Физика, автор: alegendGOOD7243

Енергія кванта електромагнітного проміння дорівнює 2,6•10^-19 Дж. Якою є довжина хвилі цього проміння?

Ответы

Автор ответа: SM4Higgs
0

E=hc/λ

λ=hc/E=6.63*10^(-34)*3*10^8/(2.6*10^(-19))=7.65*10^(-7) м =765 нм

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: araba2006
Предмет: Русский язык, автор: кошечка2311
Предмет: Русский язык, автор: arsen157
Предмет: Математика, автор: Саня270608