Предмет: Физика,
автор: neonallyy
СРОЧНО!!!!! До мережі з якою напругою потрібно підключити нагрівач, щоб потужність електричного струму в ньому дорівнювала 4,4 кВт? Опір електричного нагрівача дорівнює 11 Ом.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
171г ответ!
Объяснение:
хороших оценок
Автор ответа:
0
Ответ: 220В
Объяснение:
Дано:
Р=4,4кВт=4400Вт
R=11 Ом
--------------
U-?
Р=U²/R
U=√(РR)=√(4400*11)=220В
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: adeka3
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: дмитрий372
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Nurzhan06
Предмет: Математика,
автор: zibbizup7r28e