Предмет: Математика,
автор: lero4ka9911
3,7 кг борошна коштують 42,92 грн. Скільки коштують 2,5 кг такого борошна?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Пошаговое объяснение:
1 кг = 42,92/3,7 = 11,6 грн
11,6 грн * 2,5 = 29 грн
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: damkasraka
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: 19353
Предмет: Информатика,
автор: vashinskaya
Предмет: Математика,
автор: Фокси02