Предмет: Математика, автор: lero4ka9911

3,7 кг борошна коштують 42,92 грн. Скільки коштують 2,5 кг такого борошна?

Ответы

Автор ответа: denis20202022
2

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 кг = 42,92/3,7 = 11,6 грн

11,6 грн * 2,5  = 29 грн

Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: vashinskaya