Предмет: Физика, автор: agalchisac

Яку масу води виштовхує алюмінєвий брус довжиною 3м, шириною 30си і висотою 20см.
Напишіть будь ласка з дано

Ответы

Автор ответа: chernenkodavid2008
0

Відповідь:

V=3*0.3*0.2=0.18 м^3

p=m/V m=pV=0.18*1000=180 кг

Пояснення:

V=3*0.3*0.2=0.18 м^3

p=m/V m=pV=0.18*1000=180 кг


agalchisac: Можна будь ласка дано?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Black22811E
Предмет: Русский язык, автор: ИринаКияшко