Предмет: Физика, автор: qweennn11


ДАМ ЛУЧШИЙ ОТВЕТ !!На рисунку подано схему ділянки електричного кола. Скориставшись даними рисунка, визначте показ амперметра, якщо вольтметр показує 5 В.
С УСЛОВИЕМ (ДАНО)!!​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: slganiev
3

Відповідь:

I1=0.625A

Дано:U=5V      R1=8Om      R2=5 Om   R3=3Om

знайти I1  

Рішення:  ел.коло має розгалуження, тому струм має два напрямки:I1  і I2     , знайдемо загальний опір R∑=8/2=4(Om)

I=U/R∑⇒5/4=1.25A

шукаємо I1      I2          I2=U/R2=U/R2+R3=5/8=0.625 A

 далі  I1=I-I2=1.25-0.625=0.625    перевіримо це так:    I1=U/R1⇒5/8=0.625

Похожие вопросы