Предмет: Физика, автор: tutunniknata1211

Яка Архімедова сила діє на брусок масою 540г якщо він занурений у воду повністю? (густина води pв=1000кг/м³,густина бруска pб=2700кг/м³)​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 2Н

Объяснение:

Дано:

m=540г=0,54кг

pв=1000кг/м³

pб=2700кг/м³

g=10Н/кг

----------------

Fa-?

Fa=ρв*g*V

V=m/ρб=0,54/2700=2*10⁻⁴м³

Fa=1000*10*2*10⁻⁴=2Н

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: strekoza125