Предмет: Физика, автор: nazarsologub2008

Крижина плаває у воді. Об'єм її підводної частини дорівнює 1800 м. Який об'єм надводної частини крижини? Густина води 1000 кг/м', густина льоду 900 кг/м. пж бистро дам 40 балов​

Ответы

Автор ответа: xuxamoxmox
1

Ответ:

Як відомо, айсберги(крижини) занурюються в воду на 9/10 свого обем. Так як надводна частина його, а саме 1/10 =20м3, то об'єм підводної частини дорівнює:

V(під.)=20*10-20=180м3

Відповідь:180м3


AnyaLove3j2sdjk: помоги пожалуйста - https://znanija.com/task/49025775
Похожие вопросы