Предмет: Физика,
автор: ddnl3
автомобіль масою 2 т зрушивши з місця за 40 с набрав швидкості руху 36 км год Визначити силу тяги автомобіля під час розгону
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 500Н
Объяснение:
Дано:
m=2т=2000кг
Vo=0
V=36км/ч=10м/с
t=40c
----------------
F-?
F=ma
a=(V-Vo)/t=V/t=10/40=0,25м/с
F=2000*0,25=500Н
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: бек28
Предмет: Русский язык,
автор: Max24june
Предмет: Русский язык,
автор: danilmasoedov31
Предмет: Английский язык,
автор: binati39
Предмет: Алгебра,
автор: adresspochty