Предмет: Химия,
автор: lizanishenko16
Яка маса солі утвориться в результаті взаємодії 2,24л вуглекислого газу з кальцій гідроксидом? Решить с Дано
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
V(CO2)=2,24 л
Найти:
m(CaCO3)-?
Решение:
CO2+Ca(OH)2=CaCO3+H2O
n(CO2)=V/Vm= 2,24 л:22,4 л/моль= 0,1 моль
n(CO2)=n(CaCO3)= 0,1 моль
m(CaCO3)=n*M=0,1 моль*100 г/моль=10 г
M(CaCO3)=40+12+16*3=100 г/моль
Ответ: m(CaCO3)=10 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: karinakomarova344
Предмет: Русский язык,
автор: Дмитрий0081
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: анастсия014897
Предмет: Химия,
автор: asa4271