Предмет: Химия,
автор: veraprepelica7
Обчислити масу та об'єм водню, який виділиться в результаті взаємодії алюмінію масою 54 г з хлоридною кислотою. Помогите пожалуйста
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
67.2л
Объяснение:
2Al+6HCl=2AlCl3+3H2
M (Al)=27 г/може
n (Al) = m/M=54/27=2 соло
Хай n(H2)=x моль, тоді:
n(H2)= 2/2: x/3= 3 моль
V (H2)= n *Vm=3* 22.4 = 67.2 л
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: Fire2003Hamzat
Предмет: Русский язык,
автор: olgazavalova
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: muratkgng
Предмет: Математика,
автор: АйсенЭверстов