Предмет: Физика, автор: alilol1like

Який тиск буде діяти на поверхню площею 150см², якщо сила тиску становить 30 Н

Ответы

Автор ответа: Blanka08
1

Ответ:

Дано:

F=30H

S=150см^2

р-?

р=F/S

p=30/150=0,2Па

Відповідь:р=0,2Па

Объяснение:

Похожие вопросы