Предмет: Физика, автор: dehtardiana00

Який електричний опір має алюмінієвий дріт перерізом 14 мм

2

і

завдовжки 0,2 км? Яка сила струму протікає по цьому провіднику, якщо

напруга дорівнює 32В?​

Ответы

Автор ответа: l1xxx
0

Ответ:

R=p*L/S=0,028*200/14=0,4 Ом

I=U/R=32/0,4=80 A

Объяснение:

Похожие вопросы