Предмет: Математика,
автор: animelublu057
2,4 кг цукерок коштують 105,6 грн, а 3,2 кг печава 70.4 грн. Скільки коштуе 1 кг цукерок?
СРОЧНОО
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Пошаговое объяснение:
105,6 : 2,4 = 44 грн коштує 1 кг цукерок
70,4 : 3,2 = 22 грн коштує 1 кг печіва
animelublu057:
А киллограм печенья?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Irinunicorn15
Предмет: Другие предметы,
автор: yana424
Предмет: Русский язык,
автор: kopotoco
Предмет: Українська мова,
автор: vasyazab1999
Предмет: История,
автор: katyamamajeva2004