Предмет: Математика, автор: missvasilek9196

Купили8кiлограм цукерок по47,2грн. За кiлограм та 12кiлограм по 45,4грн.за кiлограм. Скiльки в середньому заплатили за 1кiлограм цукерок?

Ответы

Автор ответа: atomudrak
1

Відповідь:

47,2грн*8кг=377,60грн

45,4грн*12кг=544,80грн

544,8+377,6=922,40грн-за всі цукерки заплатили

8кг +12кг=20кг всіх цукерок

922,40грн/20кг=46,12грн середня ціна за 1 кг

Покрокове пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: ARTURKAARTURKA56374