Предмет: Математика,
автор: missvasilek9196
Купили8кiлограм цукерок по47,2грн. За кiлограм та 12кiлограм по 45,4грн.за кiлограм. Скiльки в середньому заплатили за 1кiлограм цукерок?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
47,2грн*8кг=377,60грн
45,4грн*12кг=544,80грн
544,8+377,6=922,40грн-за всі цукерки заплатили
8кг +12кг=20кг всіх цукерок
922,40грн/20кг=46,12грн середня ціна за 1 кг
Покрокове пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: davidkotsuba
Предмет: Другие предметы,
автор: ARTURKAARTURKA56374
Предмет: Русский язык,
автор: iuratatarciuc
Предмет: Информатика,
автор: 212661
Предмет: История,
автор: Venik67