Предмет: Физика,
автор: sabalinak4643
5. Визначити силу Архімеда, яка діє на залізну кульку масою 0,8 кг, занурену в гас.
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Давайте швиденько згадаємо формулу сили Архімеда:F(A)=р(густина рідини)*g *V(тіла).
V=m/S(густина тіла).
Густину ми можемо знайти у таблиці густин, оскільки нам сказано,що занурена залізна кулька,то шукаємо густина заліза,вона дорівнює 7800кг/м³.
V=0,8кг:7800кг/м³
F(A)=800 кг/м³*10Н/кг*0,8кг:7800кг/м³=0,820512821≈0,8Н.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 123каёт
Предмет: Другие предметы,
автор: 35451512345vbxc
Предмет: Английский язык,
автор: tanja47
Предмет: Русский язык,
автор: geniytypoyI
Предмет: Химия,
автор: dashka22829