Предмет: Математика, автор: fajfurkaulia

5 квіт. 202... Роботата 1. Запиши вирази. Обчисли їх значення. Виконаи перевірку б) Число 427 збільшити на з а) Сума чисел 249 і 321 Розв'язання. Перевір Перевірка. Розв'язання. г) Число 508 зменшити на 2 В) Різниця чисел 740 і 317 Розв'язання. Переві Розв'язання. Перевірка. 2. Виконай дії з іменованими числами. Зроби перевірку. а) 6 м 80 см - 3 м 28 см б) 7 год 50 хв — 1 год Перевірка. Перевірка. 3. Яким буде значення виразу a+b— 335, якщо a = 346, b = 424? 4. За 6 хв Олесь обчислив 18 виразів. За скільки хвилин обчислив 9 виразів, якщо він працював рівнопродукт Розв'язання. Відповідь. 30 Оцінне судження: 202 Допоможіть зробити 3 клас математика діагностична робота​

Ответы

Автор ответа: linaostrovska20
0

Ответ:

427+3=430 перевірка 430-3=427

249+321=570 перевірка 570-321=249

508-2=506 перевірка 506+2=508

740-317=423 перевірка 423+317=740

6 м 80 см -3 м 28 см = 3 м 52 см

перевірка 3 м 52 см + 3 м 28 см = 6 м 80 см

7 год 50 хв - 1 год = 6 год 50 хв

перевірка 6 год 50 хв + 1 год = 7 год 50 хв

а + b, Якщо а = 346, b = 424, то 346+424=770

18:6=3

3+3+3=9

Автор ответа: svpearl
2
1.
А) Сума чисел 249 і 321
249+321=570 (перевірка 570-321=249)
Б) Число 427 збільшити на 3
427+3=430 (перевірка 430-3=427)
В) Різниця чисел 740 і 317
740-317=423 (перевірка 423+317=740)
Г) Число 508 зменшити на 2
508-2=506 (перевірка 506+2=508)
2.
а) 6 м 80 см - 3 м 28 см = 3м 52см
б) 7 год 50 хв — 1 год = 6год 50хв
3.
a+b— 335, якщо a = 346, b = 424
346+424-335= 770-335= 435
4.
1). 18:6=3 (в.) - за одну хвилину
2). 9:3= 3 (хв.)
Відповідь: за 3 хвилини.
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: Аноним
Предмет: Английский язык, автор: LordDelfinos1408
Предмет: История, автор: maragasai