Предмет: Физика, автор: krestafen3943

rEvv о л о
г оило)
10. Скільки теплоти виділиться за 10 хв в електропечі, увімкнутій у мережу, якщо опір
нагрівального елемента печі становить 30 Ом, а сила струму в ньому дорівнює 4 А?​

Ответы

Автор ответа: kxvincent2000
4

Ответ:

10 мин = 600 с.

Q = I2Rt = 4^2 А * 30 Ом * 600 с = 288 000 Дж.

Похожие вопросы