Предмет: Физика, автор: zaharkalcuk123

Дам 40 балов
На піску лежить товстий сталевий лист, площа основи якого 1 м2.
Обчисли тиск листа на пісок, якщо його маса дорівнює 74 кг.
Наскільки збільшиться тиск, якщо на лист покласти кам'яну брилу масою 1 т?

Прийми g=9,8 Н/кг.

Відповідь: Тиск листа на пісок дорівнює
Па.
Якщо на лист покласти кам'яну брилу, то тиск збільшиться на
кПа.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 725,2Па; на 9800Па

Объяснение:

Дано:

S=1м²

m=74кг

m1=1т=1000кг

g=9,8Н/кг

--------------

Р-?; ΔР-?

P=F/S=mg/S=74*9,8/1=725,2Па

ΔР=ΔF/S=m1*g/S=1000*9,8/1=9800Па

Похожие вопросы