Предмет: Физика,
автор: garik3206
Вага деталі у повітрі становить 15Н, а у воді - 12 Н. Яка архімедова сила діє на деталь у воді?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
P1=15 Н
P2=12 Н
Fa-?
Розв'язання:
Fa=P1-P2=15 Н-12 Н=3 Н
Відповідь:На деталь у воді діє сила 3 Н.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: JustВитя
Предмет: Английский язык,
автор: Medet44444455555
Предмет: Английский язык,
автор: девочка197
Предмет: География,
автор: самыйумныйчеловек2
Предмет: История,
автор: Alinka63013