Предмет: Физика,
автор: Dashkiti
СПОЧНООО!!!!!!!
2.
Обчисліть опір зображеної на рисунку ділянки кола. Визначте напругу на провіднику R¹, якщо сила струму в провіднику R² дорівнює 0,2 А. Чому дорівнює загальна напруга ділянки кола?
Приложения:

Dashkiti:
Помогите прошууу
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:42 В
Объяснение:
дано
R1=60 Ом
R2=15 Ом
I1=0.2А
U-?
Розв'язання
I1=I2=0.2 А,тому що послідовне з'єднання
U1=60 Om* 0.2 A =12 B
U2=15 Om*0.2 A=30 B
при послідовному з'єднанні U=U1+U2
U=12 B+30 B= 42 B
Объяснение:
дано
R1=60 Ом
R2=15 Ом
I1=0.2А
U-?
Розв'язання
I1=I2=0.2 А,тому що послідовне з'єднання
U1=60 Om* 0.2 A =12 B
U2=15 Om*0.2 A=30 B
при послідовному з'єднанні U=U1+U2
U=12 B+30 B= 42 B
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: psykeeeeeeeeee
Предмет: Русский язык,
автор: мелек9
Предмет: Русский язык,
автор: дмитрийалександр
Предмет: Другие предметы,
автор: kakao73
Предмет: Математика,
автор: tsarsembaev