Предмет: Химия, автор: gubskabiana1334

помогите


Приготуйте розчин масою 45 г з масовою часткою солі 10%.

Ответы

Автор ответа: foyawe7643
1

Ответ:

Дано:
m(р-ну) = 45 г
w(солi) = 0,1%

Знайти:
m(солi) - ?
m(H2O) - ?

Розв'язок:
m(солi) = m(солi)*w(солi)
m(солi) = 45x0,1 = 4,5 г
m(H2O) = m(солi) - m(cолi)
m(H2O) = 45 - 4,5 = 40,5 г

Відповідь: Отже, для приготування 45 г 10% розчину солi необхiдно взяти 4,5 г солi та 40,5 г води.

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: bota213
Предмет: Математика, автор: butkomarinemailru